O nás
Diagnostické centrum

"Rešpekt k odlišnostiam"


Rádiodiagnostika je vybavená najmodernejším plne digitalizovaným vybavením. Zaoberá sa diagnostickým využitím najmodernejších medicínskych zobrazovacích metód v prakticky celej šírke odboru rádiodiagnostika. Erudovanosť personálu a špičkové technologické vybavenie zabezpečuje, že vaša diagnóza bude určená s maximálnou presnosťou. Krátkymi objednávacími termínmi a komplexnou diagnostikou na jednom mieste šetríme Váš čas.

RDG oddelenie je bezfilmovou, plne digitalizovanou prevádzkou. Využíva systém digitálneho prenosu a archivácie obrazov (PACS) a rádiologický a nemocničný informačný systém – RIS,NIS. Systém PACS zabezpečuje flexibilnú správu, archiváciu a prenos snímok z digitálnych zobrazovacích systémov, zabezpečuje okamžitý prístup k snímkam z ľubovoľného miesta a elektronický prenos snímok medzi nemocnicami a poskytuje priame prepojenie diagnostiky s terapeutickými plánovacími systémami. Môžeme sa pochváliť tímom skúsených profesionálov, kvalifikovaných lekárov – rádiológov, rádiologických asistentov a špecializovaných sestier.

Vyšetrenia

"Vaše zdravie je priamo úmerné Vášmu výkonu"

CT
Počítačová tomografia
MMG
Digitálna mamografia a ultrasonografia prsníkov
RTG
Skiagrafia
USG
Sonografické vyšetrenie
Najčastejšie výkony

o Mamografia, ultrazvukové vyšetrenie prsníkov, axíl a regionálnych lymfatických uzlín.
o CT v oblasti hlavy, krku, hrudníka, brucha, malej panvy, CT v oblasti muskuloskeletálneho systému, CT medzistavcovýh priestorov, CT angiografia.
o USG vyšetrenie v hornej časti brucha, vyšetrenie močového traktu a orgánov malej panvy, ultrazvukové vyšetrenie mäkkých častí krku, vyšetrenia štíátnej žlazy, svalov a šliach, ultrazvukové vyšetrenie axíl a regionálnych lymfatických uzlín, vyšetrenie ciev pomocou PW Dopplera, USG.

Pre zamestnávateľov
Šetríme Váš čas
Kde nás nájdete

Zdravotnícke zariadenie je situované v prvej budove (oranžovo bielej farby) od hlavnej brány do areálu polikliniky. Po vstupe do budovy je na prízemí umiestnená recepcia, kde pacient dostane všetky potrebné inštrukcie a informácie k vyšetreniam.. CT a RTG diagnostika sa vykonáva na prízemí  a MMG a SONO diagnostika sa vykonáva na 1. NP.

Diagnostické centrum Hlohovec, s.r.o. úzko spolupracuje s odbornými lekármi v budove mestskej polikliniky a s Rehabilitačnou nemocnicou, ktorá sídli v druhej budove od vstupu do areálu polikliniky. Sme prístupní a radi uvítame aj pacientov z iného regiónu. Zároveň ponúkame aj možnosť objednania sa v rámci prémiového balíka na presnú hodiny za poplatok, ktorý je uvedený v cenníku nášho zdravotníckeho zariadenia.

Našou prioritou je: