Kariéra
Ponuka práce

V prípade, že máte záujem o prácu v našej spoločnosti môžete zaslať životopis a prípadne motivačný list na adresu riaditel@mphc.sk

Zaslaním životopisu na uvedenú adresu dávate zároveň súhlas spoločnosti Diagnostické centrum Hlohovec s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do evidencie uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (resp. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Fyziater

Hľadáme atestovaného aj neatestovaného lekára pre potreby špecializovanej nemocnice v odbore FBLR, ktorá zároveň je aj výučbovým pracoviskom pre študentov fyzioterapie.
Ponúkame nadštandardné platové podmienky podľa dohody, nástupný bonus k platu, možnosť hradenia ďalšieho vzdelávania a vedeckých konferencií ako aj ponuku práce v modernej špecializovanej nemocnici s najmodernejším vybavením po vzore holandských nemocníc.
Ponúkame náborový príspevok 2000 eur, prácu v modernom novovybudovanom zdravotníckom zariadení, možnosť podpory v ďalšom vzdelávaní, možnosť poskytnutia ubytovania v prípade potreby.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0911 930 518 alebo mailom na riaditel@mphc.sk